Meie teenused

Rehvitööd Kalamajas

Tihti tullakse meie juurde rehvidega, millega teised „rehviboksid“ hakkama ei saa. Me ei kasuta oma töös made in China tooteid ning kasutatud velje tasakaale. Oleme professionaalid!

Autovaruosad ja remont

Auto remonti toomisel, pakume nii varuosasid kui ka kvaliteetset tööd. Kuna sillareguleerimise võimalust meil endil ei ole, viime vajaduse korral ise auto sillareguleerimisse või elektriku juurde. Soodne ja kiire võimalus!

Rehvide hoiustamine

Hoiustades auto rehvi meie laos, pääsed laotöötaja tööst. Lisaks saame hoida su rehvide seisukorral paremini silma peal. Auto rehvide vahetamisel on Teie rehvid kiiresti laost kättesaadavad. Säästame Teie aega!

Rehviabi

Kui autol on rehv tühi ja Teil puuduvad vajalikud oskused ja tingimused, siis tuleme kohale ja osutame täisteenuse: vahetame tühja rehvi alalise rehvi vastu. Oleme alati abivalmid!

Uued Rehvid

Pakume müügiks rehve igale hinnaklassile. Alustades taastatud rehvidest kuni tippklassi brändideni välja.

Tippklassi brändid: Continental, Goodyear, Michelin, Nokia
Kesklass: Barum, Gislaved, Hankook, Sava
Soodsad rehvid: Sailun , Triangel, Apollo, Westlake

Lisaks veel teisigi. Küsi julgelt! Meil on lai valik!

Tööpinnarent

Kui Teil endil on olemas oskused auto remontimiseks, kuid puudub tööpind, siis tule meie juurde autot remontima. Eelnev broneering on kindlasti vajalik. Isetehtud, hästi tehtud!

Transport

Kui omate kaupa, aga puudub kaubik, siis tõttame Teile appi. Meil on olemas kaubik, kuhu mahub kuni 350 cm pikad ja 180 cm kõrged kaubad. Aitame meelsasti ka ekspressvedudega üle Euroopa.

Vanade rehvide utiliseerimine

Avastad, et vanaisa garaažis on rehve rohkem kui leibkonnas sõrmi, siis võta meiega ühendust. Tuleme korjame vanad rehvid kokku ja viime sinna, kus kahjustavad loodust kõige vähem. Hoiame loodust üheskoos!

BRONEERI AEG JUBA TÄNA