Rehviabi

Rehviabi teenus on kasvav, kuna paljudel autodel puudub varuratas. Kas pole mitte mugav, kui helistad meile ning meie korraldame, et õhku mitte kinni hoidvast rehvist saab taaskord korralik õhku täis rehv? Kui märkad, et rehv on tühi, siis ohutum on selle autoga enam mitte sõita. Tühjalt rehviga sõites võid rehvi täielikult ära lõhkuda, mida enam parandada ei ole võimalik.

Kas rehviabi saab kasutada ainult ühe rehvi parandamiseks? Muidugi mitte! Rehviabi tähendab meie jaoks, et teeme rehvitöid väljaspool töökoda. Lähed reisile ning tagasi koju tulles avastad, et lumi on põlvini ning maja ees oleval autol on suverehvid all. Meie tuleme ja vahetame rehvid seal, kus Teie auto seisab. Seega on see kiireim ja turvaliseim viis rehvide vahetuseks.
Rehviabi hind sõltub kaugusest töökojast, päevast ja kellaajast. Sellepärast on ka hinnakirjas pandud hind alates.


Rehviabi hind koosneb

  • Kohale tulemine (tuleme hindame olukorra üle)
  • Rehvivahetuse hinnast (teostame rehvitöid)
  • Kulunud aja hinnast (rehvitööde organiseerimisele kulunud aeg)

Me ei oma bussi, kus on rehvivahetuseks vajalikud seadmed sees, vaid kasutame lähedal olevaid koostööpartnereid või enda töökoda. Kõik sõltub sellest, kuidas saab kiiremini. Rehvitöökojas on oluliselt suuremad võimalused ja paremad tingimused rehvide vahetamiseks kui bussis.

Rehvivahetus
Yandex auto rehvivahetus

BRONEERI AEG JUBA TÄNA