Autovaruosad ja remont

Vajad autoremonti, kuid ei tea autodest midagi? Meie ei tea kõike, aga ma teame, kes teab. Lihtsamad tööd saame ise ära teha, keerulisemad tööd suuname. Vahepeal anname nõu, mida meie teeks Teie olukorras. Meie ettevõttes on nõu küsimine TASUTA. Remondi alla kategoriseerivad nii keretööd kui ka pukside vahetus ja silla reguleerimine.

Autovaruosasid saab meilt tellides. Enamus töökojad ei ütle, aga tegelikult ei piisa vahepeal ainult auto registreerimisnumbrist, et saada sobiv varuosa. Kuna autode arendus käib igapäevaselt, siis nii mõnigi vanem auto on jäänud selle uuema versiooni taha peitu. Lihtsalt öeldes 2015 tuli uus auto mudel välja. Kliendi auto on 2015, kuid vanem versioon. Kuna auto valmistati päriselt 2014, kuid müük toimus tegelikult 2015 juuni, siis andmetes läheb kirja, et auto oleks justkui 2015 aasta mudel. Sellest tulenevalt võib juhtuda, et andmete järgi on uus mudel tegelikult vana.

Kõige levinum, mida autodel vahetatakse, on pidurikettad. Neid võib minna ühele autole alla kolmes erinevas mõõdus. Kõige parem on, kui vana varuosa on kaasa võetud või asub veel auto küljes. Kõige mõistlikum on remondi jaoks võtta varuosa just remonditöökojast, kus töö tehakse. Teisel juhul võib tekkida olukord, et olete ise toonud varuosa, mis ei sobi. Uue varuosa muretsemine läheb aga remondi tööaja sisse.

Rehvivahetus
Yandex auto rehvivahetus

BRONEERI AEG JUBA TÄNA