Vanade rehvide utiliseerimine

Kõigil juhtub, et natukesest saab mingil hetkel palju. Kui avastad, et nendest neljast vanast rehvist on saanud kuusteist tükki, siis saad need kõik meile tuua või tellida meid nendele järgi. Sõiduauto rehvide utiliseerimine on meile täiesti jõukohane. Meie buss mahutab umbes 100 rehvi või 800kg.


Viime rehvid kohta, kus need ka ümber töödeldakse. Sellega säästad aega, ruumi kui ka loodust. Rehvide utiliseerimine on tasuline ning hinna leiad meie hinnakirjast. Kui ostad meilt uued rehvid, siis vanade rehvide utiliseerimine maksab. Ostes mujalt uued rehvid, siis on tavaliselt arvel kirjas ka taaskasutustasu. Mis tähendab, et maksad rehvide utiliseerimise eest. Kui tellid rehvid Tartust, ise aga asud Tallinnas, siis nende viimine Tartu on päris kallis. Seega, viies rehvid rehvitöökotta, maksad uuesti nii öelda taaskasutustasu.
Kuna meie soovime kliendile pakkuda parimat teenust, siis ei suru me meilt ostetud rehvidele taaskasutustasu peale. Maksma peab alles siis, kui tood rehvid meie juurde utiliseerimisse.


Kui viid meie poolt müüdud rehvid mujale, siis on kohustus maksta ühe korra utiliseerimistasu. Tasub vanad rehvid meile tuua ja uued kaasa haarata, nii on lihtsalt soodsam.

Rehvivahetus
Yandex auto rehvivahetus

BRONEERI AEG JUBA TÄNA